Філософія бізнесу на Еко-кролівництві

Вибір “еко” стосується не тільки продуктів харчування, концепція “біо” -Споживання в світі набагато ширше, вона зачіпає всі, що є частиною соціуму, побуту … Альтернатива є завжди – роблячи покупки в магазині, споживач повинен замислюватися про наслідки свого вибору, а гасло «купити дешевше», не означає купілю потрібного

 

У філософію еко-кролівництва, як в цілому і в філософію бізнесу на такому кролівництві закладений принцип усвідомлення кролівників наслідків власної діяльності, як особисто для себе так і для навколишнього середовища. Вибрати еко спосіб, значить зробити крок в напрямку більш гармонійного співіснування людини і природи.

 

 Еко-кролятина – це натуральний продукт, вирощений без використання штучних, синтезованих кормів, канцерогенних факторів, і настільки активно використовуються в бройлерному кролівництві – гормонів, стимуляторів і антибіотиків, генів рослин.

 

ЕКО” і “БІО” рух – це вільний вибір вільної людини, яка розуміє цінність життя і живого; це активна соціальна позиція; це усвідомлена відповідальність; це спосіб зробити себе і світ краще.

Проект винахідника Погорецки Яноша Дюлович «Раббакс Текнолоджі» був створений в 2003 р Наступного року взявши за основу кролівництва метод МІАКРО, було закуплено від С.Петербургского кролівника Михайлова І.М. племінне поголів’я так званих кроликів-акселератів і поселено в створене на 250 голів мініхозяйство.

Протягом наступних 5 років, знімаючи показники з даного господарства розширили діяльність, згодом до сьогодні давши життя більш ніж 600 іншим господарствам, надавши потрібні послуги і товари еко-кролівництва.

Вважаючи за краще розвивати відкриті можливості в темі, сьогодні проект став інноваційним, освоює багато, що вважалися раніше проблематичними боку кролівництва. Усуваючи всілякі проблемні питання в зовнішніх способах утримання і розведення кроликів, став найбільш відомим в галузі оператором ринку. Такі бренди компанії як ТМ «Еко-кролик», «Кролик-акселератів», «Раббітакс» вже стали ім’ям прозивним, а культові Раббитакс прикладом для наслідування.

Еко-кролівництво від «Раббакс Текнолоджі» дозволяє виробляти кроліководческой діяльність з надійними економічними показниками ефективності без необхідності капіталовкладень в громіздкі статті витрат (наприклад в будівлі, інфраструктуру), виробляє наічістейшая по біохімії в країні продукцію з кролика без силового втручання в організм тварин (без застосування гормонів росту, стероїдів і антибіотиків, насильницьких случек і щільних окрольних графіків), відроджує вид кролика як такого, забезпечуючи всьому його роду міцне здоров’я і природні імунітети.

 Еко кроліководческіе господарства демонструють не тільки грамотний і культурний спосіб кролівництва але і є справжньою окрасою, радующем очей їх власників.

 

Rabbit breeding business

SSD Optimize WordPress